Strona główna

O nas

Oferta

Worki do odkurzaczy

  Kontakt

 

 

 

           
  Jesteśmy na rynku od 1989 roku!
   
  Firma istnieje od samych początków polskiego kapitalizmu. To właśnie dlatego staliśmy się synonimem rzetelności oraz najwyższej jakości.

Poprzez nabyte doświadczenie nasi specjaliści oferują cały wachlarz produktów, których marka została doceniona na całym świecie, a producenci to liderzy wśród sprzętu i części AGD.

Swą działalność rozpoczęliśmy wraz z 1989 rokiem. Od początku zajmowaliśmy się handlem hurtowym i detalicznym częściami zamiennymi do sprzętu zmechanizowanego AGD. Przez 10 lat zajmowaliśmy się też dodatkowo handlem sprzętem zmechanizowanym AGD.

Właścicielem firmy BRG jest Ryszard Buczak. W 1993 roku założył drugą firmę w Poznaniu przy u. Samarzewskiego pod nazwą FIB o tym samym profilu działalności. Po siedmiu latach spółki cywilnej przekazał tą firmę wspólnikowi. Firma FIB założona przez niego w Poznaniu istnieje do dnia dzisiejszego.

Aktualnie zajmujemy się handlem częściami zamiennymi do takiego sprzętu zamiennego jak: pralki, zmywarki, zamrażarki, lodówki, kuchenki , okapy, odkurzacze, roboty kuchenne, maszynki do mięsa, bojlery, junkersy itp.

Posiadamy również szeroką gamę worków papierowych i filtrów do wszystkich odkurzaczy świata.

 

   
   
   
  Galeria zdjęć
   

 

© BRG Buczak Ryszard. Części zamienne. Sprzęt zmechanizowany AGD. Wszelkie prawa zastrzeżone 2010.

Projekt i wykonanie: Hajime Studio